Zadzwoń: + 48 730 510 997
+ 48 730 510 998
Polub nas FACEBOOK
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami podróży – tych małych i dużych. Jesteśmy firmą, w której jakość świadczonych usług stawiamy na pierwszym miejscu. Specjalizujemy się w organizowaniu i realizacji wyjazdów dla grup: szkolnych, firmowych i pielgrzymkowych. Przygotowujemy także obozy młodzieżowe, zimowiska oraz kolonie.

W branży turystycznej działamy od 10 lat, przetarliśmy szlaki pilotując wycieczki oraz świadcząc usługi przewodnickie, które do dzisiaj wykonujemy z wielką pasją i zaangażowaniem. 

Proponujemy autorskie programy, które doskonale łączą edukację i krajoznawstwo z zabawą i wypoczynkiem. Tworzymy je indywidualnie, dostosowując do Państwa potrzeb i zainteresowań. Przedstawione na stronie opisy kierunków i miejsc są jedynie zarysem, jak też bazą wyjściową do przygotowania finalnego programu.

Korzystamy ze sprawdzonych hoteli i miejsc pobytu oraz punktów gastronomii. Wynajęte autokary spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz normy ekologiczne. Współpracujemy z doświadczonymi przewodnikami i pilotami wycieczek.

Posiadamy koncesję nr 700 wydaną przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego oraz gwarancję ubezpieczeniową organizatora turystyki. 

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje wyjazdów turystycznych.

Zapraszamy,
Agnieszka i Tomasz Śnieżek

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2015 Śnieżka Podróże
Projekt i realizacja: PROPERART